čtvrtek 9. října 2014

Co bylo předtím / Ajax Penumbra 1969

První bylo úžasné Nonstop knihkupectví pana Penumbry, které si zamilovali mnozí. A spousta z nás taky toužila po pokračování. A potom přišel Ajax Penumbra 1969... a nic už nebylo stejné.
Pokračování, kde se vracíme do minulosti a poznáme mladého pana Penumbru, kdy pro něj celá jeho záhada byla teprve na počátku a oddaný život Nonstop knihkupectví se tyčil v budoucnosti.

Jak hlásá banner, tato novinka vychází u nakladatelství Host. Tentokrát pouze jako e-kniha. Od 6. října je kniha dostupná v předprodeji na palmknihy.cz s 20% slevou. 13. října už bude dostupná i u ostatních distributorů.
Host se rozhodl tuto knihu více zviditelnit a já se toho moc ráda zúčastním, protože jsem veliký fanoušek Nonstop knihkupectví pana Penumbry. Takže vás v následujících dnech budu provázet tímto knižním světem. Doufám, že se vám to bude líbit.
A ti, kteří neznají ani první knihu, nebo pochybují o pořízení této druhé, třeba změní názor. Pokud dodržím svůj plán,v neděli si připomeneme Nonstop knihkupectví pana Pebumbry, v pondělí bude recenze na Ajaxe Penumbru 1969. A jak už jsem řekla, taky spousta dalších věcí.
Podívejme se prozatím na oficiální anotaci této knižní novinky.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Ráda si přečtu tvůj komentář :) A děkuji za návštěvu!